Labākais risinājums Jūsu biznesa ienākumu pieaugumam

 • Maziem un vidējiem uzņēmumiem. Kompleksa jūsu klientu apkalpošana - no pirmā kontakta līdz pakāpei "Klients - zīmola advokāts".

 • Mūsu mērķis - abpusēji izdevīgu ilgtermiņa biznesa attiecību izveidošana.

 • Elastīgi sadarbības finanšu nosacījumi.

VIENMĒR ESAM PIEEJAMI

Feature

Iespējas nepaies garām

Mēs strādājam galvenokārt ar krieviski runājošiem klientiem. Mūsu darbinieki ir mentāli tuvi Jūsu klientiem, mēs piedāvājam bezkompromisa klientu servisu, kas paredzēts, lai nodrošinātu Jūsu izvirzīto biznesa mērķu sasniegšanu

 • Individuālais darbs

  Mēs cenšamies izprast Jūsu klientu vajadzības un sniegt attiecīgu risinājumu. Mēs analizējam ienākošo trafiku un mūsu procedūras pielāgojam tā specifikai. Šī īpatnība izdevīgi atšķir mūsu pieeju no daudzām citām.

Ierobežojumi tikai iztēlē

Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem mēs piedāvājam pilnu klientu servisu ar jebkuru potenciālo klientu skaitu. Mums ir iespēja kontaktēties ar 500 potenciāliem klientiem dienā un intensīvi strādāt ar tūkstošiem aktīvo klientu.

 • Pilnīgs serviss

  Mēs neesam ieinteresēti Jūsu pakalpojuma vienreizējās pārdošanās. Mēs veidojam uzticības pilnas attiecības ar katru klientu. Izvēloties to risinājumu, kas atbilst klienta prasībām, viņa iespējām un vēlmēm. Mēs nepārstājam strādāt ar klientiem pēc pirmās pārdošanas, kas nodrošina viņa augsto lojalitāti un, kā sekas, augstu atdevi.

Feature

Alpha Iezīmes

Mūsu premium servisa galvenās iezīmes

Personāls

Viss personāls tika atbildīgi atlasīts, ir labi apmācīts un nopietni motivēts. Tā ir galvenā mūsu biznesa iezīme un sniedz mums unikālu un konkurētspējīgu priekšrocību. Jūs atbrīvojaties no galvassāpēm par meklējumiem un apmācību, motivāciju un disciplināro kontroli. Jūs attīstāt savas galvenās kompetences, mēs nodrošinām Jums kvalificētu personālu.

Sadarbības pamatā ir KPI

Mūsu sadarbības pamatā ir konkrēti KPI. Vai tas būtu konversijas procents, vai klienta lojalitāte - mēs darām visu iespējamo, lai izpildītu nospraustos uzdevumus.

Pilnīgs klientu serviss

Konversija: Izejošie un ienākošie zvani, kuru mērķis ir iepazīšanās ar klientu un pirmais Jūsu servisa piedāvājums (pārdošana).
Noturība: Ilgtermiņa attiecību veidošana ar klientu, kura mērķis ir turpināt sadarbību ar Jūsu zīmolu.
Help desk: Operatīvais atbalsts un esošo un potenciālo klientu jautājumu risināšana.

Cenu modeļi

Elastīgi partnerības finanšu nosacījumi

Fiksēta

От $1,500 mēnesī
 • Noteiktā cena USD par katru iedalītoto menedžeri.

  Šo modeli mēs piedāvājam mazajiem uzņēmumiem vai uz izmēģinājuma periodu, kas parasti nepārsniedz 2-3 mēnešus no vienošanās sasniegšanas brīža.

$1,500 par Personu

Premium

No 20% un zemāks
 • Atlīdzība tiek noteikta kā procents no klientu, ar kuriem mēs strādājam, apgrozījuma.

  Mēs sākam strādāt no 20% un samazinām šo procentu, sasniedzot apgrozījumu 300,000 USD mēnesī.

20% mēnesī

Ideāls risinājums Jūsu biznesa izaugsmei

Sākam sadarbību?